Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Rozkład jazdy

Informujemy, że od 01.03.2014 r. firma Eurotrans-Bis wprowadza kontrolę biletów za przejazd autobusem na wszystkich liniach.

Wszystkie odwołania należy kierować adres:

Eurotrans-Bis Cieślik Tomasz, Cieślik Michał spółka jawna

Sieciechowice 232, 32-095 Iwanowice

 Tel. 123873590, Fax. 123873591

e-mail: biuro@eurotransbis.pl 

Otrzymane kary należy regulować na rachunek bankowy

Bank Spółdzielczy w Słomnikach o/ Iwanowice

nr konta 07861400010020001583230003 

Uwaga:

W przypadku otrzymania wezwania do zapłaty lub zapłaconej kary na miejscu /KP/ jest możliwość odwołania się od kary tylko w ciągu 7 dni roboczych. Po przekroczeniu terminu odwołania nie będą rozpatrywane. 

Obowiązujące wysokości opłat dodatkowych – kar:

  • za przejazd bez ważnego biletu – 110,00 zł
  • za uszkodzenie lub zniszczenie autobusu – w wysokości kosztów obowiązujących w chwili powstania szkody, nie mniej niż – 50,00 zł
  • za spowodowanie zatrzymania lub zmiany trasy autobusu /np. w celu dowiezienia na policję/ – 330,00 zł
  • za dowiezienie samochodem służbowym na policję w celu ustalenia tożsamości – 120,00 zł 

Obowiązki pasażera w czasie kontroli biletów w autobusie i konsekwencje wynikające z braku biletu:

  • okazać ważny bilet lub uprawnienie do bezpłatnego przejazdu, dotyczy to również osób które chcą wysiąść
  • w przypadku biletu ulgowego okazać legitymację lub inny dokument uprawniający do takiego przejazdu
  • przy braku ważnego biletu za przejazd autobusem pasażer zobowiązany jest okazać dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem w celu ustalenia tożsamości i wypisania wezwania do zapłaty opłaty dodatkowej oraz ceny biletu, które trzeba uregulować w ciągu 7 dni
  • przy braku odpowiedniego dokumentu kontroler ma prawo wezwać Policję lub dowieźć na Komisariat w celu ustalenia tożsamości /przy czym za dowiezienie pobierana jest dodatkowa opłata/
  • jeżeli podróżny nie zapłaci kary w ciągu 30 dni  to wysyła mu się upomnienie. Nie reagowanie na upomnienie może powodować wpisaniem do rejestru dłużników, a 3 krotne nie zapłacenie opłaty dodatkowej również skierowanie sprawy do Sądu Powszechnego.
  • zgodnie z art. 121. § 1. Kodeksu wykroczeń „Kto, pomimo nieuiszczenia dwukrotnie nałożonej na niego kary pieniężnej określonej w taryfie, po raz trzeci w ciągu roku bez zamiaru uiszczenia należności wyłudza przejazd koleją lub innym środkiem lokomocji, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny” 

Przetrzymanie autobusu na przystanku jest dopuszczalne w następujących przypadkach:

  • oczekiwania na Policję
  • kontrolowania dużej grupy podróżnych wysiadających w tym miejscu
  • wyjaśniania kwestii spornych pomiędzy podróżnym, a kierowcą tzw. konfrontacja
  • krótkie przetrzymanie nie powodujące zakłóceń w rozkładzie jazdy

 

Dotyczy nabywania biletów w autobusie

Po zapłaceniu kierowcy za przejazd należy bezwzględnie upomnieć się o bilet, ponieważ przy kontroli taki pasażer traktowany jest jak normalny gapowicz. Prosimy o zgłaszanie każdego przypadku kiedy kierowca „ociąga się” z wydrukiem biletów lub po zauważeniu, że nie wydaje biletów podróżnym. Zgłoszenia /także anonimowe/ prosimy przekazywać na nr tel.: +48 123873590 biuro firmy w dni robocze 8:00 do 16:00 w dni robocze lub e-mail: biuro@eurotransbis.pl

UWAGA! Firma Eurotrans-Bis informuje iż ze względu na nierentowność (niska frekwencja pasażerów),
z dniem 1.02.2012 r. zawiesza na okres trzech miesięcy poniżej wymienione kursy (oznaczone gwiazdką
* – tabela poniżej):

1) Od poniedziałku do piątku – kurs z Kraków, Dw. Autobusowy, ul. Medweckiego do Wysocice, wyjazd z Krakowa o godz. 5:50.
2) Od poniedziałku do piątku - kurs z Imbramowice do Kraków, Rondo Mogilskie, wyjazd z Imbramowic o godz. 17:50.


Rozkład obowiązuje od 01.02.2012 r.
 

Odjazdy do Krakowa:
Kursy do Krakowa oznaczone kolorem czerwonym (np. 7:10)oznaczają że autobusy firmy Eurotrans-Bis jadą tylko do Kraków Rondo Mogilskie,
pozostałe autobusy kursują do Kraków, Dworzec Autobusowy, ul. Medweckiego, Nowa Huta (Czyżyny).

Poniedziałek – Piątek Sobota Niedziela
Krępa 4:55 9:09 16:55 4:55 9:09 16:55 4:55 9:09 16:55
Gołcza 4:55 6:10 7:10 9:16 10:05 11:20 15:40 17:01 20:10 4:55 9:16 10:05 17:01 20:10 4:55 9:16 10:05 15:40 17:01 20:10
Ulina Mała 4:58 6:13 7:13 9:19 10:08 11:23 15:43 17:04 20:13 4:58 9:19 10:08 15:43 17:04 20:13 4:58 9:19 10:08 15:43 17:04 20:13
Czaple Wielkie 4:55 5:08 10:18 17:14 5:08 10:18 17:14 5:08 10:18 17:14
Żarnowica 5:04 5:17 6:18 7:18 9:23 10:27 11:28 15:48 17:23 20:18 5:17 9:23 10:27 17:23 20:18 5:17 9:23 10:27 15:48 17:23 20:18
Imbramowice 4:25 5:40 8:35 12:30 17:50* 20:20 5:50 12:30 17:50 20:20 5:50 17:50 20:20
Wysocice 4:35 5:06 5:19 5:50 6:20 7:20 8:45 9:25 10:29 11:30 12:40 15:05 15:50 17:25 18:00* 20:30 5:19 6:00 7:40 9:25 10:29 12:40 15:05 17:25 18:00 20:30 5:19 6:00 7:40 9:25 10:29 15:50 17:25 18:00 20:30
Grzegorzowice 4:39 5:11 5:24 5:54 6:25 7:25 8:49 9:30 10:34 11:35 12:44 15:09 15:55 17:30 18:04* 20:34 5:24 6:04 7:44 9:30 10:34 12:44 15:09 17:30 18:04 20:34 5:24 6:04 7:44 9:30 10:34 15:55 17:30 18:04 20:34
Sieciechowice 4:45 5:16 5:29 6:00 6:30 7:30 8:55 9:35 10:39 11:40 12:50 15:15 16:00 17:35 18:10* 20:40 5:29 6:10 7:50 9:35 10:39 12:50 15:15 17:35 18:10 20:40 5:29 6:10 7:50 9:35 10:39 16:00 17:35 18:10 20:40
Iwanowice 4:50 5:21 5:34 6:05 6:35 7:35 9:00 9:40 10:44 11:45 12:55 15:20 16:05 17:40 18:15* 20:45 5:34 6:15 7:55 9:40 10:44 12:55 15:20 17:40 18:15 20:45 5:34 6:15 7:55 9:40 10:44 16:05 17:40 18:15 20:45
Maszków 4:55 5:26 5:39 6:10 6:40 7:40 9:05 9:45 10:49 11:50 13:00 15:25 16:10 17:45 18:20* 20:50 5:39 6:20 8:00 9:45 10:49 13:00 15:25 17:45 18:20 20:50 5:39 6:20 8:00 9:45 10:49 16:10 17:45 18:20 20:50
Michałowice – Zerwana 5:00 5:31 5:44 6:15 6:45 7:45 9:10 9:50 10:54 11:55 13:05 15:30 16:15 17:50 18:25* 20:55 5:44 6:25 8:05 9:50 10:54 13:05 15:30 17:50 18:25 20:55 5:44 6:25 8:05 9:50 10:54 16:15 17:50 18:25 20:55
* Kurs z dniem 01.02.2012 – czasowo zawieszony – do odwołania.

Odjazdy z Krakowa – Dworzec Autobusowy, ul. Medweckiego:

Poniedziałek – Piątek Sobota Niedziela
Gołcza 6:05 7:35 14:15 15:05 17:15 19:50 22:20 7:35 15:05 19:50 22:20 7:35 15:05 19:50 22:20
Imbramowice 7:10 14:50 16:00 22:20 15:55 22:20 22:20
Wysocice 5:50* 13:10 - -

* Kurs z dniem 01.02.2012 – czasowo zawieszony – do odwołania.

Odjazdy z Krakowa – Rondo Mogilskie:

Poniedziałek – Piątek Sobota Niedziela
Gołcza  6:14 7:44 8:45 14:24 15:14 17:24 18:05 19:59 22:29 7:44 8:45 15:14 19:00 19:59 22:29 7:44 8:45 15:14 19:00 19:59 22:29
Imbramowice 7:19 11:35 14:54 16:09 18:55 22:29 11:35 16:09 22:29 17:00 22:29
Wysocice  5:59* 13:19 6:50 13:30 6:50 12:15

Kurs przez Czaple Wielkie, Gołczę do Krępy   Kurs przez Czaple Wielkie

* Kurs z dniem 01.02.2012 – czasowo zawieszony – do odwołania.

O Firmie
Siedziba firmy:
Sieciechowice 232
32-095 Iwanowice

Biuro:
Czynne w godzinach: 9:00 - 17:00

NIP: 682-175-37-03
Szybki kontakt


− 1 = trzy

Logowanie