Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Rozkład jazdy

Informujemy, że od 01.03.2014 r. firma Eurotrans-Bis wprowadza kontrolę biletów za przejazd autobusem na wszystkich liniach.

Wszystkie odwołania należy kierować adres:

Eurotrans-Bis Cieślik Tomasz, Cieślik Michał spółka jawna

Sieciechowice 232, 32-095 Iwanowice

 Tel. 123873590, Fax. 123873591

e-mail: biuro@eurotransbis.pl 

Otrzymane kary należy regulować na rachunek bankowy

Bank Spółdzielczy w Słomnikach o/ Iwanowice

nr konta 07861400010020001583230003 

Uwaga:

W przypadku otrzymania wezwania do zapłaty lub zapłaconej kary na miejscu /KP/ jest możliwość odwołania się od kary tylko w ciągu 7 dni roboczych. Po przekroczeniu terminu odwołania nie będą rozpatrywane. 

Obowiązujące wysokości opłat dodatkowych – kar:

  • za przejazd bez ważnego biletu – 110,00 zł
  • za uszkodzenie lub zniszczenie autobusu – w wysokości kosztów obowiązujących w chwili powstania szkody, nie mniej niż – 50,00 zł
  • za spowodowanie zatrzymania lub zmiany trasy autobusu /np. w celu dowiezienia na policję/ – 330,00 zł
  • za dowiezienie samochodem służbowym na policję w celu ustalenia tożsamości – 120,00 zł 

Obowiązki pasażera w czasie kontroli biletów w autobusie i konsekwencje wynikające z braku biletu:

  • okazać ważny bilet lub uprawnienie do bezpłatnego przejazdu, dotyczy to również osób które chcą wysiąść
  • w przypadku biletu ulgowego okazać legitymację lub inny dokument uprawniający do takiego przejazdu
  • przy braku ważnego biletu za przejazd autobusem pasażer zobowiązany jest okazać dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem w celu ustalenia tożsamości i wypisania wezwania do zapłaty opłaty dodatkowej oraz ceny biletu, które trzeba uregulować w ciągu 7 dni
  • przy braku odpowiedniego dokumentu kontroler ma prawo wezwać Policję lub dowieźć na Komisariat w celu ustalenia tożsamości /przy czym za dowiezienie pobierana jest dodatkowa opłata/
  • jeżeli podróżny nie zapłaci kary w ciągu 30 dni  to wysyła mu się upomnienie. Nie reagowanie na upomnienie może powodować wpisaniem do rejestru dłużników, a 3 krotne nie zapłacenie opłaty dodatkowej również skierowanie sprawy do Sądu Powszechnego.
  • zgodnie z art. 121. § 1. Kodeksu wykroczeń „Kto, pomimo nieuiszczenia dwukrotnie nałożonej na niego kary pieniężnej określonej w taryfie, po raz trzeci w ciągu roku bez zamiaru uiszczenia należności wyłudza przejazd koleją lub innym środkiem lokomocji, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny” 

Przetrzymanie autobusu na przystanku jest dopuszczalne w następujących przypadkach:

  • oczekiwania na Policję
  • kontrolowania dużej grupy podróżnych wysiadających w tym miejscu
  • wyjaśniania kwestii spornych pomiędzy podróżnym, a kierowcą tzw. konfrontacja
  • krótkie przetrzymanie nie powodujące zakłóceń w rozkładzie jazdy

 

Dotyczy nabywania biletów w autobusie

Po zapłaceniu kierowcy za przejazd należy bezwzględnie upomnieć się o bilet, ponieważ przy kontroli taki pasażer traktowany jest jak normalny gapowicz. Prosimy o zgłaszanie każdego przypadku kiedy kierowca „ociąga się” z wydrukiem biletów lub po zauważeniu, że nie wydaje biletów podróżnym. Zgłoszenia /także anonimowe/ prosimy przekazywać na nr tel.: +48 123873590 biuro firmy w dni robocze 8:00 do 16:00 w dni robocze lub e-mail: biuro@eurotransbis.pl


Rozkład obowiązuje od 29.06.2014 r.
 Odjazdy do Krakowa:
Kursy do Krakowa oznaczone kolorem czerwonym (np. 4:50) oznaczają że autobusy firmy Eurotrans-Bis jadą tylko do Kraków Rondo Mogilskie,
pozostałe autobusy kursują do Kraków, Dworzec Autobusowy, ul. Medweckiego, Nowa Huta (Czyżyny).

Poniedziałek – Piątek Sobota Niedziela
Krępa 4:50 9:10 16:55 4:50 9:10 16:55 4:50 9:10 16:55
Gołcza 4:55 6:10 7:10 9:15 10:05 11:20 15:40 17:00 20:10 4:55 9:15 10:05 17:00 20:10 4:55 9:15 10:05 15:40 17:00 20:10
Ulina Mała 4:58 6:13 7:13 9:18 10:08 11:23 15:43 17:03 20:13 4:58 9:18 10:08 17:03 20:13 4:58 9:18 10:08 15:43 17:03 20:13
Czaple Wielkie 4:53 5:06 10:16 17:11 5:06 10:16 17:11 5:06 10:16 17:11
Żarnowica 5:04 5:17 6:15 7:15 9:22 10:27 11:25 15:45 17:22 20:15 5:17 9:22 10:27 17:22 20:15 5:17 9:22 10:27 15:45 17:22 20:15
Imbramowice 4:25 5:40 8:35 12:30 20:20 5:50 12:30 17:50 20:20 5:50 17:50 20:20
Wysocice 4:33 5:06 5:19 5:48 6:17 7:17 8:43 9:24 10:29 11:27 12:38 15:05 15:47 17:24 20:28 5:19 5:58 7:40 9:24 10:29 12:38 15:05 17:24 17:58 20:28 5:19 5:58 7:40 9:24 10:29 15:47 17:24 17:58 20:28
Grzegorzowice 4:37 5:11 5:24 5:52 6:21 7:21 8:47 9:29 10:34 11:31 12:42 15:09 15:51 17:29 20:32 5:24 6:02 7:44 9:29 10:34 12:42 15:09 17:29 18:02 20:32 5:24 6:02 7:44 9:29 10:34 15:51 17:29 18:02 20:32
Sieciechowice 4:40 5:16 5:29 5:55 6:24 7:24 8:50 9:34 10:39 11:34 12:45 15:12 15:54 17:34 20:35 5:29 6:05 7:47 9:34 10:39 12:45 15:12 17:34 18:05 20:35 5:29 6:05 7:47 9:34 10:39 15:54 17:34 18:05 20:35
Iwanowice 4:44 5:21 5:34 5:59 6:28 7:28 8:54 9:39 10:44 11:38 12:49 15:16 15:58 17:39 20:39 5:34 6:09 7:51 9:39 10:44 12:49 15:16 17:39 18:09 20:39 5:34 6:09 7:51 9:39 10:44 15:58 17:39 18:09 20:39
Maszków 4:48 5:25 5:38 6:03 6:32 7:32 8:58 9:43 10:48 11:42 12:53 15:20 16:02 17:43 20:43 5:38 6:13 7:55 9:43 10:48 12:53 15:20 17:43 18:13 20:43 5:38 6:13 7:55 9:43 10:48 16:02 17:43 18:13 20:43
Michałowice – Zerwana 4:54 5:31 5:44 6:09 6:38 7:38 9:04 9:49 10:54 11:48 12:59 15:26 16:08 17:49 20:49 5:44 6:19 8:01 9:49 10:54 12:59 15:26 17:49 18:19 20:49 5:44 6:19 8:01 9:49 10:54 16:08 17:49 18:19 20:49
 

Odjazdy z Krakowa – Dworzec Autobusowy, ul. Medweckiego (do):

Poniedziałek – Piątek Sobota Niedziela
Gołcza 6:05 14:15 17:15 22:20 22:20 22:20
Imbramowice 7:10 14:50 16:00 22:20 16:00 22:20 22:20
Wysocice 13:10


Odjazdy z Krakowa – Rondo Mogilskie (do):

Poniedziałek – Piątek Sobota Niedziela
Gołcza  6:14 7:45 8:45 14:24 15:15 17:24
18:05 20:00 22:29
7:45 8:45 15:15 19:00
20:00 22:29
7:45 8:45 15:15 19:00
20:00 22:29
Imbramowice 7:19 11:35 14:59 16:09 18:55 22:29 11:35 16:09 22:29 17:00 22:29
Wysocice  13:19 6:50 13:30 6:50 12:15

Kursy oznaczone na niebiesko (np. 7:45) – wykonywane są na trasie:
Kraków – Krępa przez Czaple Wielkie, Gołczę.

O Firmie
Siedziba firmy:
Sieciechowice 232
32-095 Iwanowice

Biuro:
Czynne w godzinach: 9:00 - 17:00

NIP: 682-175-37-03
Szybki kontakt


+ 9 = dziesięć

Logowanie